AnaSayfa
site ağacı | ana sayfa
kent_yalitim_slogan
  Şirket Profili

  Yalıtım ve izolasyon çalışmalarımıza 1990 yılında Yılmaz Berber şahıs olarak başladık. 2013 yılında Kent Yalıtım AltYapı İnşaat Malz.Yapı Elm.Paz.Tic.ve San.Ltd.Şti.'ni kurduk.  Firmamız; Su ve Isı yalıtımı, Pvc ve Epdm membran uygulamaları, Shıngle çatı, Çatı   Kaplamaları, Viyadük su yalıtımı ve Sürme Yalıtım işlerinin, uygulamalarını ve malzeme satışını yapmaktadır.

  Türkiye’nin her noktasında ve şantiye bazlı yurtdışında kalite anlayışı ve uzman kadrosuyla uygulama ekibini oluşturmuştur. Yalıtım ve uygulama sektörüne kesin ve doğru çözümler getirmekte olup ürünlerle ilgili her türlü teknik destek ve çözüm sunmaktayız.

  1990 yılından itibaren faaliyet göstermekte ve şirket olarak her zaman en iyi hizmet, kalite, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.      

  Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak, bilgiyi doğru aktaran ve edinilen tecrübeleri, kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde " Günü kurtarmak " kaygısından uzak olarak insan ve yaşam olgusuna pozitif değerler katmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

  Şirketimizin kurucusu ve sahibi Yılmaz BERBER’dir.

  Şirketimiz İZODER üyesidir.

  "KALİTELİ MALZEME VE DÜZGÜN İŞÇİLİK"

  "YALITIM YATIRIMDIR" 

      

   
   onduline focus basf koster izocam